LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC
Certification
China LonRise Equipment Co. Ltd. certification
Customer Reviews
It's good supplier with good service.
—— Mark Rejardest
LonRise it's goods supplier it's value business.
—— David Vike Moj
Very pleasant cooperation, valuable supplier, will continue to keep cooperation
—— Johnny Zarate
—— Li Papageorge
Trustable supplier in China, Very happy to do business with Lonrise.
—— Rohit Verma
—— Sergio varela
I'm Online Chat Now
LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC
Large Image :  LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC
Product Details:
Place of Origin: China
Brand Name: Huawei
Certification: CE
Model Number: LS5M100PWA00
Description
Model: LS5M100PWA00 Name: LS5M100PWA00 Huawei Power Module Best Price For Ready To Seal
Detail: 150W AC Power Module(Gray) Product Code: LS5M100PWA00
Product Category: Power Module Product Series: S5700
Rated Input Voltage Range: 100V AC To 240V AC, 50/60Hz Maximum Input Voltage Range: 90V AC To 264V AC; 47Hz To 63Hz
Input Current: 3A
Highlight:
150W AC Huawei Power Module
Optical Huawei Power Module
LS5M100PWA00 Optical Transmitter Module
LS5M100PWA00 Huawei Power Module best price for ready to seal
LS5M100PWA00 Specifications
Part Number 02316783
Description 150W AC Power Module(Gray)
Attributes Hardware
Category Outsourcing
Product Line Networking
Product Family Switch
Product Category Power Module
Sub Product Family Campus Switch
Product Series S5700
EAN 6920702724681
UOM PCS
Rated Input voltage range 100V AC to 240V AC, 50/60Hz
Maximum input voltage range 90V AC to 264V AC; 47Hz to 63Hz
Input current 3A
Maximum output current 12.5A
Rated output voltage 12V
Maximum output power 150W
Weight 0.8kg
Pack Weight(kg) 1.2
Pack Volume(m^3) 0.005
Pack Dimension (D*W*H mm) 270*210*80
Typic Power(W) 13
LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC 0LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC 1