Huawei AD9431DN - 24X 24 Ethernet 4 10 Gig SFP + PoE + 370W POE Agile Distributed Wi - Fi Central AP
Certification
China LonRise Equipment Co. Ltd. certification
Customer Reviews
It's good supplier with good service.
—— Mark Rejardest
LonRise it's goods supplier it's value business.
—— David Vike Moj
Very pleasant cooperation, valuable supplier, will continue to keep cooperation
—— Johnny Zarate
—— Li Papageorge
Trustable supplier in China, Very happy to do business with Lonrise.
—— Rohit Verma
—— Sergio varela
I'm Online Chat Now
Huawei AD9431DN - 24X 24 Ethernet 4 10 Gig SFP + PoE + 370W POE Agile Distributed Wi - Fi Central AP Huawei AD9431DN - 24X 24 Ethernet 4 10 Gig SFP + PoE + 370W POE Agile Distributed Wi - Fi Central AP Huawei AD9431DN - 24X 24 Ethernet 4 10 Gig SFP + PoE + 370W POE Agile Distributed Wi - Fi Central AP Huawei AD9431DN - 24X 24 Ethernet 4 10 Gig SFP + PoE + 370W POE Agile Distributed Wi - Fi Central AP Huawei AD9431DN - 24X 24 Ethernet 4 10 Gig SFP + PoE + 370W POE Agile Distributed Wi - Fi Central AP
Large Image :  Huawei AD9431DN - 24X 24 Ethernet 4 10 Gig SFP + PoE + 370W POE Agile Distributed Wi - Fi Central AP
Product Details:
Place of Origin: China
Brand Name: Huawei
Certification: CE
Model Number: AD9431DN-24X
Description
Model Number: AD9431DN-24X Interface: 4 Uplink 10 * GE 24 Downlink GE Electrical(PoE+)
Maximum Number Of Concurrent Users: 1024 Packaging Details: Original Packaged
Supply Ability: 125 Piece/Pieces Per Day Application: Schools, Hotels, Hospitals,meeting Rooms
Device Type: Hardware Wireless AP Delivery Time: Within 1-2 Days
Certification: CCC CE Tolly UR CCC CB MEF 2.0 ROHS REACH And WEEE Product Name: Central Access Point
Power Input: 100 V AC To 24 V AC Weight: 4.3kg
Highlight:
Huawei AD9431DN Wi-Fi central AP
24-port PoE network switch
10 Gig SFP Ethernet switch
Specifications AD9431DN-24X
Dimensions (H x W x D) 43.6 mm x 442 mm x 310 mm
Interfaces 24 x GE + 4 x 10 GE SFP
PoE 24-port PoE
Power Input Rated power: 100V to 240V AC, 50/60 Hz
Maximum voltage range: 90V to 264V AC, 47 Hz to 63 Hz
Forwarding Capability 24 Gbit/s
User Access Capability Maximum number of access users: 4,096
Maximum number of concurrent users: 1,024
Number of Managed RUs 24 (48 through a switch)
Maximum Power Consumption 410W (device: 30W; PoE: 380W)
Huawei AD9431DN - 24X 24 Ethernet 4 10 Gig SFP + PoE + 370W POE Agile Distributed Wi - Fi Central AP 0Huawei AD9431DN - 24X 24 Ethernet 4 10 Gig SFP + PoE + 370W POE Agile Distributed Wi - Fi Central AP 1